Bez Çanta

Bez Çanta

Plastik poşetlerin ücretli olmasıyla beraber “Bez Çanta” kullanımı oldukça artış göstermektedir. Bez Çantalar ; geri dönüştürelebilir, anti bakteriyel ve doğada tamamen çözünebilme özelliğine sahiptirler. Kullanım şekline bağlı olarak aylarca hatta yıllarca bile kullandığı zaman sizleri asla yarı yolda bırakmayacaktır. Dünyamızı, çevremizi temiz tutmak ve gelecek nesillere daha iyi bir hayat sunabilmek için “bez çanta” kullanılmasını temenni ediyoruz. Dikiş kalitesinden dolayı “bez çanta” ürünlerimiz 20-25 kilogram ağırlığındaki ürünleri rahatlıkça taşıyabilmektedir. Bu özelliği ile alışverişlerinizde büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır. İstenilen ölçülerde üretilebilen bez çanta ürünlerimizi, ister baskılı ister baskısız şekilde satın alabilirsiniz. 

Bez çanta ürünleri genellikle ; fuar stantlarında, toplantılarda, seminerlerde, açılış törenleri gibi çeşitli organizasyonlarda promosyon amaçlı dağıltılmaktadır. Bununla kalmayıp Plastik poşetlerin ücretli olmasıyla beraber giyim, ayakkabı, butik, okullar, kolejler, sürücü kursları, eğitim kursları, optikler vb. ürün satışı yapan mağazalarda “bez çanta” ürün kullanımına geçiş yapmaktadır. “Doğaya bir katkım bulunsun” diyorsanız, sizler de “bez çanta” kullanın ! 

Ayrıca, çocuklarınıza bez çanta ürün kullanımını aşılamak için eğlenceli bir aktivite düzenledik. “Çanta Boyama Etkinliği” !Çocuklarınızın sevebileceği şekillerde özel şablon çizimleri yapmaktayız. Bu şablonları çanta içerisine yerleştirdikten sonra, şablonda bulunan şekilleri boyayarak çanta üzerinde görünmelerini sağlıyorlar. Hem eğlenebilecekleri, hemde küçük yaşlarda bez çanta kullanmanın önemini özümsemiş oluyorlar. Oluşturduğumuz projenin örneğini ; Çanta Boyama Etkinliği tıklayarak öğrenebilir,  yada https://www.youtube.com/watch?v=jH4QgC7qvYc  adresli Youtube videomuzu incelebilirsiniz. 

Tela Bez Çanta Modelleri Bez Çanta

 

 

 

 

 

 

Bez & Tela Çanta Ürün Örneklerimiz
Tela Çanta | Bez Çanta
WhatsApp WhatsApp İletişim Hattı