Zonguldak Baskılı Tela Çanta

Zonguldak Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Zonguldak Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Zonguldak baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Zonguldak Tela çanta, Zonguldak bez çanta, Zonguldak promosyon çanta ürünleri, Zonguldak bez çanta fiyatları, Zonguldak bez çanta modelleri, Zonguldak baskılı bez çanta ürün örnekleri, Zonguldak bez poşet ve Zonguldak bez torba, Zonguldak bez çanta baskıları, Zonguldak bez çanta imalatı, Zonguldak bez çanta satın alma, Zonguldak tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…