Şanlıurfa Baskılı Tela Çanta

Şanlıurfa Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Şanlıurfa Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Şanlıurfa baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Şanlıurfa Tela çanta, Şanlıurfa bez çanta, Şanlıurfa promosyon çanta ürünleri, Şanlıurfa bez çanta fiyatları, Şanlıurfa bez çanta modelleri, Şanlıurfa baskılı bez çanta ürün örnekleri, Şanlıurfa bez poşet ve Şanlıurfa bez torba, Şanlıurfa bez çanta baskıları, Şanlıurfa bez çanta imalatı, Şanlıurfa bez çanta satın alma, Şanlıurfa tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…