Kocaeli Baskılı Tela Çanta

Kocaeli Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Kocaeli Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Kocaeli baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Kocaeli Tela çanta, Kocaeli bez çanta, Kocaeli promosyon çanta ürünleri, Kocaeli bez çanta fiyatları, Kocaeli bez çanta modelleri, Kocaeli baskılı bez çanta ürün örnekleri, Kocaeli bez poşet ve Kocaeli bez torba, Kocaeli bez çanta baskıları, Kocaeli bez çanta imalatı, Kocaeli bez çanta satın alma, Kocaeli tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…