Kırıkkale Baskılı Tela Çanta

Kırıkkale Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Kırıkkale Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Kırıkkale baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Kırıkkale Tela çanta, Kırıkkale bez çanta, Kırıkkale promosyon çanta ürünleri, Kırıkkale bez çanta fiyatları, Kırıkkale bez çanta modelleri, Kırıkkale baskılı bez çanta ürün örnekleri, Kırıkkale bez poşet ve Kırıkkale bez torba, Kırıkkale bez çanta baskıları, Kırıkkale bez çanta imalatı, Kırıkkale bez çanta satın alma, Kırıkkale tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…