Kahramanmaraş Baskılı Tela Çanta

Kahramanmaraş Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Kahramanmaraş Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Kahramanmaraş baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Kahramanmaraş Tela çanta, Kahramanmaraş bez çanta, Kahramanmaraş promosyon çanta ürünleri, Kahramanmaraş bez çanta fiyatları, Kahramanmaraş bez çanta modelleri, Kahramanmaraş baskılı bez çanta ürün örnekleri, Kahramanmaraş bez poşet ve Kahramanmaraş bez torba, Kahramanmaraş bez çanta baskıları, Kahramanmaraş bez çanta imalatı, Kahramanmaraş bez çanta satın alma, Kahramanmaraş tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…