Gümüşhane Baskılı Tela Çanta

Gümüşhane Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Gümüşhane Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Gümüşhane baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Gümüşhane Tela çanta, Gümüşhane bez çanta, Gümüşhane promosyon çanta ürünleri, Gümüşhane bez çanta fiyatları, Gümüşhane bez çanta modelleri, Gümüşhane baskılı bez çanta ürün örnekleri, Gümüşhane bez poşet ve Gümüşhane bez torba, Gümüşhane bez çanta baskıları, Gümüşhane bez çanta imalatı, Gümüşhane bez çanta satın alma, Gümüşhane tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…