Eskişehir Baskılı Tela Çanta

Eskişehir Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Eskişehir Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Eskişehir baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Eskişehir Tela çanta, Eskişehir bez çanta, Eskişehir promosyon çanta ürünleri, Eskişehir bez çanta fiyatları, Eskişehir bez çanta modelleri, Eskişehir baskılı bez çanta ürün örnekleri, Eskişehir bez poşet ve Eskişehir bez torba, Eskişehir bez çanta baskıları, Eskişehir bez çanta imalatı, Eskişehir bez çanta satın alma, Eskişehir tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…