Erzurum Baskılı Tela Çanta

Erzurum Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Erzurum Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Erzurum baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Erzurum Tela çanta, Erzurum bez çanta, Erzurum promosyon çanta ürünleri, Erzurum bez çanta fiyatları, Erzurum bez çanta modelleri, Erzurum baskılı bez çanta ürün örnekleri, Erzurum bez poşet ve Erzurum bez torba, Erzurum bez çanta baskıları, Erzurum bez çanta imalatı, Erzurum bez çanta satın alma, Erzurum tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…