Erzincan Baskılı Tela Çanta

Erzincan Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Erzincan Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Erzincan baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Erzincan Tela çanta, Erzincan bez çanta, Erzincan promosyon çanta ürünleri, Erzincan bez çanta fiyatları, Erzincan bez çanta modelleri, Erzincan baskılı bez çanta ürün örnekleri, Erzincan bez poşet ve Erzincan bez torba, Erzincan bez çanta baskıları, Erzincan bez çanta imalatı, Erzincan bez çanta satın alma, Erzincan tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…