Diyarbakır Baskılı Tela Çanta

Diyarbakır Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Diyarbakır Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Diyarbakır baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Diyarbakır Tela çanta, Diyarbakır bez çanta, Diyarbakır promosyon çanta ürünleri, Diyarbakır bez çanta fiyatları, Diyarbakır bez çanta modelleri, Diyarbakır baskılı bez çanta ürün örnekleri, Diyarbakır bez poşet ve Diyarbakır bez torba, Diyarbakır bez çanta baskıları, Diyarbakır bez çanta imalatı, Diyarbakır bez çanta satın alma, Diyarbakır tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…