Çanakkale Baskılı Tela Çanta

Çanakkale Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Çanakkale Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigrafi baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Çanakkale baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Çanakkale Tela çanta, Çanakkale bez çanta, Çanakkale promosyon çanta ürünleri, Çanakkale bez çanta fiyatları, Çanakkale bez çanta modelleri, Çanakkale baskılı bez çanta ürün örnekleri, Çanakkale bez poşet ve Çanakkale bez torba, Çanakkale bez çanta baskıları, Çanakkale bez çanta imalatı, Çanakkale bez çanta satın alma, Çanakkale tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…