Adıyaman Baskılı Tela Çanta

Adıyaman Baskılı Tela Çanta tamamen doğa dostu ürünlerimizdir. Adıyaman Tela bez çantalar, 26*35, 30*40, 36*32 ve 45*50 olmak üzere 4 ölçüden oluşmakta ve üretilmektedir. Üretilen tela bez çantalar üzerine serigraf baskı tekniği ile baskısı yapılıp, kısa bir süre içerisinde teslim edilebilmektedir. Ayrıca minimum 100 adetten başlayan Adıyaman baskılı tela bez çantalara çok yüksek adetlere maruz kalmadan sahip olabiliyorsunuz.
Günlük yaşantımızda birçok alanda kullanılan tela bez çantalar genellikle; fuarlarda, toplantılarda, açılışlarda, seminerlerde vs. gibi alan ve yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanısıra bazı ayakkabı mağazaları, cep telefoncular & gsm marketler, özel okullar & kurslar, sürücü kursları, optik mağazaları, terziler, giyim mağazaları, butikler vb. gibi mağazalarda baskılı tela bez çanta kullanmaktadırlar. Uzun ömürlü kullanışlı olmasının yanısıra yüksek derece reklam potansiyeli taşımaktadır.

Adıyaman Tela çanta, Adıyaman bez çanta, Adıyaman promosyon çanta ürünleri, Adıyaman bez çanta fiyatları, Adıyaman bez çanta modelleri, Adıyaman baskılı bez çanta ürün örnekleri, Adıyaman bez poşet ve Adıyaman bez torba, Adıyaman bez çanta baskıları,Adıyaman bez çanta imalatı, Adıyaman bez çanta satın alma, Adıyaman tela çanta fiyatlarına en kolay ulaşabileceğiniz yer ‘baskilitelacanta.com‘ adresidir.
0232 237 7 777 – 0554 570 11 05 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz…